Apartament dla koneserów życia.

Mieszkanie na sprzedaż
799 725 PLN , Pow. 60,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk , Szara
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
ECN441056
Cena za m2:
13 240 PLN
Propozycja dla szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla

Inwestycja to bardzo eleganckie i wyrafinowane wnętrza. Wejście do apartamentowca wita swoich mieszkańców reprezentacyjnym lobby utrzymanym w duchu ponadczasowej elegancji.

KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU PCC

Główną rolę w tym przeszklonym portalu odgrywa światło, akcentując przestrzeń, uwydatniając kolorystyczne oraz strukturalne połączenia. Niepowtarzalność podkreślona jest w częściach wspólnych poprzez kontrastujące ze sobą zestawienia, stylowe detale i szlachetne materiały. Kamienny granit czy gres barwiony w masie przełamane są ciepłym drewnem oraz cegłą.
Wewnętrzny dziedziniec obfitujący w zieleń, z kołem młyńskim, kaskadą wodną oraz 3 placami pozwoli na odpoczynek i regenerację.

Pierwszy z nich, otoczony ozdobnymi trawami, krzewami oraz niskimi drzewami, pozwoli wyciszyć się i oderwać od codzienności. Geometryczne ścieżki oraz wodna kaskada prowadzą do serca inwestycji - drugiego placu przed strefą rekreacyjno-klubową. To właśnie tu wyeksponowano wprawione w ruch koło młyńskie. Z najwyżej położonego trzeciego placu, rozpościera się piękny widok na wewnętrzną przestrzeń osiedla z kaskadowo ułożonymi placami
Stylowo urządzona strefa klubowa zachęca do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie czy podczas partii bilarda.

W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie w dogodnym momencie.

Apartament składa się:
Salon a aneksem 25,30m2
Łazienka 4,62m2
Pokój 9,65m2
Pokój 11,96m2
Garderoba 3,14m2
Przedpokój 5,67m2

W ofercie dostępne również inne mieszkania i apartamenty!!!
Zadzwoń i umów się na prezentację.

• Jestem z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
• Pomagam we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu..
Zaprojektujemy i wykończymy Twoja nieruchomość, a Ty połóż się i zrelaksuj.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail