Dobre mieszkanie pod inwestycję!

Mieszkanie na sprzedaż
490 542 PLN , Pow. 43,03 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,03 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk , Czerska
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
ECN232344
Cena za m2:
11 400 PLN
W ofercie naszego biura są dostępne inne nieruchomości.
KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU PCC

Mieszkanie 2 pok. Powierzchnia użytkowa 43,03 m2
Salon z aneksem 22,72 m2
Pokój 9,99m2
Łazienka 4,67m2
Przedpokój 5,02m2

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska.
Doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących sobie zaciszne, przyjazne otoczenie.
Zaletą lokalizacji jest bliska odległość do centrum Gdańska(7km) oraz obwodnic S6 i S7.
Zaledwie 3 minuty pieszo dzieli inwestycję od malowniczego Parku Ferberów, wpisanego do rejestru zabytków, którego powierzchnia liczy blisko 11 hektarów. W okolicy tak malowniczej scenerii natury powstaną budynki o prostej, ponadczasowej formie. Ich nowoczesną estetykę podkreślą duże okna i przestronne balkony. W każdym budynku sprawną komunikację mieszkańców zapewnią dwie windy zlokalizowane obok siebie. Koncepcja budynku uwzględnia szereg detali wykończeniowych i architektonicznych - niepowtarzalny design balustrad w połączeniu z elegancką kolorystyką elewacji, stworzą apartamentowy styl i poczucie luksusu.
Na osiedlu zaprojektowano 3 i 4-piętrowe budynki. Dla komfortu mieszkańców w dwóch budynkach powstaną lokale usługowo-handlowe. We wszystkich budynkach znajdować się będą hale garażowe, wygodne parkowanie zapewnią również miejsca postojowe naziemne. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska.
W trosce o środowisko zaprojektowano ekologiczne zielone dachy, które zapewnią akustykę, dodatkową termoizolację zarówno latem jak i zimą. Oprócz estetyki, stanowią barierę dla zanieczyszczeń, produkują tlen i pochłaniają dwutlenek węgla.
Całość dopełnią starannie zaprojektowane elementy małej architektury. Dużym atutem będzie teren rekreacyjny, na którym powstanie plac zabaw, siłownia zewnętrzna w cudownym otoczeniu zieleni i ścieżek spacerowych. Ławki znajdujące się w cieniu istniejącego drzewostanu pozwolą na odpoczynek z Twoją ulubioną książką. Będzie to idealne miejsce na relaks w otoczeniu zieleni i oczek wodnych.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

• Jestem z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
• Pomagam we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu..
Zaprojektujemy i wykończymy Twoja nieruchomość, a Ty połóż się i zrelaksuj.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail