Apartament w Oliwie w cichej, spokojnej, okolicy!

Mieszkanie na sprzedaż
1 201 085 PLN , Pow. 64,37 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64,37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk , Jana Bażyńskiego
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
ECN785344
Cena za m2:
18 659 PLN
Apartament w Oliwie w cichej, spokojnej, ulicy!

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 64,37 m2, z ekspozycją zachodnią, usytuowany na parterze. Salon z aneksem kuchennym (24,41 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi balkonowe na taras o powierzchni 39 m2, z którego rozpościera się widok na serce osiedla - zielone patio. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie (10 m2 i 12,27 m2) oraz dwie łazienki (2,75 m2 i 5,8 m2). Apartament jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Niezwykła inwestycja.. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków i nowoczesnych biurowców, w sąsiedztwie lasu i uniwersytetu, ze świetnym dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również sieci drogowej i rowerowej.

Wyjątkowa lokalizacja zasługiwała na wyjątkowy projekt. Wysokie, jasne apartamenty o przemyślanych układach znajdują się w pięciu eleganckich budynkach, otaczających zaciszne patio. Do realizacji inwestycji wykorzystano najlepsze materiały i technologie przyjazne środowisku, a budynki i części wspólne zostały wyposażone w odważne innowacje. Apartamenty wyróżnia przemyślany projekt, najlepsze certyfikowane materiały i innowacyjne technologie. W pięciu kameralnych budynkach znajdą się bardzo dobrze doświetlone i doskonale wyciszone apartamenty o powierzchni od 36 do 126 m2 i starannie przemyślanych układach. Będą one wyposażone w nowoczesne technologie ułatwiające życie, m.in. system automatyki domowej. Komfort życia zapewnią przeszklenia, balkony, tarasy i ogródki oraz trzyszybowe, drewniane okna z widokiem na las, zieleń lub sylwetki oliwskich biurowców.


Nieprawidłowy adres E-mail