Kawalerka 27,71 m2 blisko STARÓWKI

Mieszkanie na sprzedaż
493 238 PLN , Pow. 27,71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
27,71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdańsk Przeróbka , Mostek
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
ECN735047
Cena za m2:
17 800 PLN
KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU PCC

Przedstawiamy Państwu niezwykłą inwestycję. To oferta dla osób poszukujących bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności. Nieruchomość jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Malowniczy krajobraz okolicy przywodzi na myśl łodzie i statki przybijające do portu po pełnej zmagań żegludze na Zatoce Gdańskiej. W rzeczywistości w sąsiedztwie inwestycji nie brakuje kołyszących się wśród szuwarów i na przystaniach łódek, kutrów oraz stateczków. Inwestycja została zaprojektowana w tętniącym życiem centrum Gdańska, choć jednocześnie na zacisznym uboczu w rejonie Siennej Grobli. Wyspa Spichrzów i fontanna Neptuna znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.


Inteligentne urządzenia typu smart home można wykorzystywać dzięki Home Management System. Zarówno przy użyciu aplikacji mobilnej, jak i manualnie można zarządzać temperaturą, oświetleniem czy zaworami wody w apartamencie inwestycyjnym.
Filtry antysmogowe zamontowane w nawiewnikach okiennych zapewniają stały dopływ czystego powietrza do lokalu, wolnego od alergenów, kurzu czy nawet owadów.
Przestrzenie wspólne, w tym klatki schodowe zostały zaprojektowane w sposób harmonijny, wykorzystując trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzornictwie, panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokiej jakości tynk mozaikowy. Dodatkowo, w holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe.
Zastosowanie oświetlenia LED w częściach wspólnych w budynkach:
- korytarze,
- klatki schodowe,
- windy itp.
Gwarantuje niższe opłaty za energię elektryczną.
Lokale na piętrach posiadają do trzech balkonów. Zaprojektowane w technologii Isokorb zapobiegają utracie ciepła z lokali.
Na parterach budynków lokale mają dodatkową przestrzeń plenerową w postaci tarasów wybrukowanych kostką i zielonych ogródków.
Panele fotowoltaiczne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe będą integralną częścią inwestycji, zaprojektowane na rzecz zrównoważonego rozwoju.


LOKALIZACJA:
Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu Mostu Siennickiego łączącego miasto z Wyspą Portową, dzięki czemu nad Zatokę Gdańską można dotrzeć w zaledwie 10 minut samochodem.
Nieopodal inwestycji znajduje się trasa DW501 łącząca Gdańsk z Krynicą Morską, a także DK89 łącząca terminal promowy Westerplatte z południową obwodnicą miasta. Lokalizacja inwestycji pozwala zarówno sprawnie się przemieszczać po Trójmieście, jak i Pomorzu.
Dojazd do ścisłego centrum zajmuje jedynie 5 min.
W odległości 450 metrów na zachód od inwestycji (6 min pieszo) znajdują się przystanki komunikacji miejskiej „Głęboka” (linie tramwajowe: 8, 9; autobusowe: 106, 111, 138 i nocna). Taką samą drogę dzieli lokatorów inwestycji od przystanku autobusowego obsługującego linie 112, 166, 178, 186 i nocne.
W zasięgu 12 min jazdy autem znajdują się aż trzy stacje kolejowe: Gdańsk Śródmieście (3 km), Gdańsk Główny (10 min), Gdańsk Stocznia (4,9 km).
Terminal promowy kursujący każdego dnia do Skandynawii znajduje się w odległości 10 min jazdy autem.

Mieszkanie składa się z:
- przedpokój 1,60 m2,
- łazienka 3,45 m2,
- salon z aneksem kuchennym 22,66 m2,
- taras 4,50 m2,
- ogródek 5,71 m2.

MIESZKANIE gotowe do odbioru III kwartał 2024 roku.  • Jestem z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.  • Pomagam we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.  • Zaprojektujemy i wykończymy Twoja nieruchomość, a Ty połóż się i zrelaksuj.  • Skorzystaj z kredytu bez wkładu własnego z niskim oprocentowaniem. Zadzwoń do Nas! Nasz doradca kredytowy bezpłatnie udzieli Ci wszelkich informacji i przeanalizuje Twoją sytuację finansową.  • Kupując ze nami nie płacisz żadnej prowizji.W ofercie dostępne również inne mieszkania i apartamenty!!! Zadzwoń i umów się na spotkanie!


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail