Atrakcyjny dom za miastem.

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
800 000 PLN , Pow. 129,62 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
129,62 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Juszkowo
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
Styl378836
Powierzchnia działki:
420 m2
Cena za m2:
6 172 PLN
Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku PCC

Kupując dom w trakcie budowy, masz wyjątkową szansę na personalizację przestrzeni według własnych upodobań. Możesz aranżować ścianki działowe oraz ich umiejscowienie zgodnie z własnymi pomysłami i preferencjami.

Nasze osiedle położone jest w doskonałej lokalizacji, blisko Pruszcza Gdańskiego i Gdańska, zapewniając szybki dostęp do obwodnicy i dogodne połączenia komunikacyjne. W pobliżu znajdują się również szkoły, przedszkola, żłobek oraz przystanki autobusowe, ułatwiając codzienne życie.

Droga gminna, po której poruszają się mieszkańcy, jest brukowaną drogą lokalną z chodnikiem, co zapewnia bezpieczne i wygodne poruszanie się pieszych. Dodatkowo, pod sam dom będzie prowadzić droga z płyt betonowych, ułatwiając dostęp do nieruchomości.

Nasze osiedle to idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego domu w otoczeniu natury, z jednoczesnym dogodnym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich. Nie zwlekaj z decyzją - ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie dostępne również inne nieruchomości!!!
Zadzwoń i umów się na prezentację.

• Jestem z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
• Pomagam we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu..
Zaprojektujemy i wykończymy Twoja nieruchomość, a Ty połóż się i zrelaksuj.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail