Duży przestronny dom w cichej okolicy!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
998 000 PLN , Pow. 221 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
221 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Inowrocław , Rogowa
Rok budowy:
2006
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ECN989602
Cena za m2:
4 516 PLN
Inowrocław położony jest nad rzeką Noteć, na Równinie Inowrocławskiej, w północno-wschodniej części Pojezierza Wielkopolskiego.
Miasto uznawane jest za stolicę Kujaw Zachodnich. W Inowrocławiu funkcjonują sanatoria, domy uzdrowiskowe i tężnia solankowa, a samo miasto posiada status uzdrowiska. Posiada bogate złoża soli kamiennej, które wydobywane są tutaj od czasów starożytnych, stąd określenie „miasto na soli”. Jednak od zamknięcia i zalania kopalni „Solino” sól w sposób tradycyjny nie jest już wydobywana.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Przestrzenny, wygodny i świetnie zlokalizowany dom dla dużej rodziny, zatopiony w zielonej enklawie na pięknej , zagospodarowanej, cichej działce z wieloletnimi roślinami i drzewami. Ocieplony budynek mieszkalny ze stolarką okienno-drzwiową z wysokogatunkowego PCV( kolor złoty dąb ) Jego architektura świetnie komponuje się z naturalnym otoczeniem.
Dom został wzniesiony w 2006 r. Został zaprojektowany z myślą o środowisku. Dach pokrywa dachówka ceramiczna. Ogrzewanie-kotłownia gazowa. Kanalizacja miejska.
Parter domu ogrzewany podłogowo. Dzięki zastosowanym technologiom nieruchomość jest niezwykle energooszczędna. Główna przestrzeń domu to otwarta i bardzo ciekawie ukształtowana część dzienna obejmująca salon z kominkiem przy którym w mroźne dzni może ogrzać się cała rodzina i strefę tv, solidną kuchnię z wyspą oraz podwyższenie. Mnóstwo naturalnego światła ze wszystkich kierunków. Duże powierzchnie okien eksponują zadbany ogród. Od strony salonu znajduje się szerokie wyjście na taras z widokiem na zadbany ogród.
Na parterze znajduje się również garaż, pomieszczenie techniczne, łazienka i Wc

Na kolejnej kondygnacji swoje miejsce znalazła główna sypialnia z garderobą i balkonem z widokiem na piękny ogród oraz 2 kolejne sypialnie, gabinet, łazienka z wanną i pralnia z suszarnią.

Niezwykłą cechą tego domu jest jego bezpretensjonalna elegancja i przyjazność. Do wykończenia wnętrza zastosowano wiele dobrej jakości materiałów, które zostały ze sobą bezpretensjonalnie i ze smakiem zestawione tworząc niecodzienną, prawdziwą i zachęcającą do interakcji atmosferę tego wnętrza. Tu się wypoczywa, tu się wraca, tu się przyjmuje gości. Tu się gotuje i podziwia kulinarne dokonania.
Przed domem znajduje się wygodny wjazd do garażu. Dojazd do budynku, na którym kończą się zabudowania ulicy to pełna estetycznych wrażeń. Lokalizacja to całkowicie zaskakujące odseparowanie od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do jego centrum.
Nieprawidłowy adres E-mail