Idealny dom dla rodziny!

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
1 538 400 PLN , Pow. 137,36 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
137,36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdańsk Morena
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ECN678386
Cena za m2:
11 200 PLN
Dlaczego warto:
Przestrzenny, wygodny i świetnie zlokalizowany dom dla dużej rodziny. Jego architektura świetnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łącząc atuty dwóch dzielnic: Moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla znajdują się centra handlowe, przychodnie, szkoły, restauracje, siłownie i korty do squasha. W odległości 100 metrów zlokalizowane są dwa przystanki tramwajowe: Łabędzia i Stolema, gwarantujące bezproblemowy dojazd do centrum.
Nowe, bezpieczne i oznakowane ścieżki rowerowe pozwalają na sprawne przemieszczanie się do pracy lub na uczelnię. W najbliższej okolicy znajdują się atrakcyjne miejsca, takie jak: Matemblewo, urokliwe stawy czy stadniny konne. Liczne szlaki turystyczne w pobliskim Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, zadowolą wielbicieli dłuższych wędrówek, spacerów z psem oraz nordic walkingu.
Leśne trasy rowerowe oraz zróżnicowane ukształtowanie terenu pozwolą na rodzinne przejażdżki, natomiast entuzjastom MTB oraz biegów na orientację umożliwią zaplanowanie optymalnych treningów

Serdecznie zapraszam do kontaktu!.
W ofercie naszego biura są dostępne inne nieruchomości.
KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU PCC

Możliwość wykończenia pod klucz. Zaprojektujemy i wykończymy Twoją nieruchomość.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Zamieszczone zdjęcia przedstawiają jedynie wizualizacje.

Nieprawidłowy adres E-mail